Drugi športi

VIDEO: Polona Hercog: Glavni turnir? Velikanski uspeh!

London, 09. 07. 2017 15.39 1 min branja 2

Polona Hercog

Slovenska teniška igralka Polona Hercog se počasi, a vztrajno vrača med najboljše tenisačice na zemeljski obli. Po devetmesečni odsotnosti ji je uspel preboj na glavni turnir v Wimbledonu, kjer je z nastopi končala v 3. krogu in si prislužila denarno nagrado v višini dobrih 100.000 evrov.

Za zmago nad Svetlano Kuznjecovo, 7. nosilko na grand slamu v Wimbledonu, je potrebno biti vrhunsko pripravljen. To Polona Hercog v tem trenutku še ni, a po vseh težavah, ki jih je imela v zadnjih devetih mesecih, je igranje na glavnem turnirju, kjer je vknjižila dve zmagi, lep uspeh. Sploh, ker je po porazu sama dobila nekaj prepotrebnih odgovorov, kako naprej.

Glede na dejstvo, da je travnata podlaga, zanjo morebiti celo najslabši teren, je uspeh kariere v Wimbledonu, brez dvoma tisto, kar je v tem trenutku najbolj potrebovala. Ravno zaradi tega razočaranje po izpadu s turnirja, ni bilo pretirano.

  • Služba
  • Pravna pomoč za ceno malice
  • Nepremičnine
  • Nekdanji partner
  • Pridobite brezplačen nasvet
  • Zavarovanje pravne zaščite v prometu
  • Ali se vaša služba nikoli ne konča?
  • Družina
  • Mobing
KOMENTARJI2

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

LuckyBastardo
09. 07. 2017 21.58
Dobra baba
emanuelson
09. 07. 2017 19.00
zmagala bi,za najlepši tatoo
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1425