Najboljši golfist na svetu Tiger Woods je pred dnevi sporočil, da se bo 8. aprila vrnil na golfska igrišča, in sicer na Masterju v Augusti. Po seks škandalu je pred javnost doslej stopil le enkrat in se pokesal za svoje grehe, vendar takrat novinarjem ni dovolil nobenih vprašanj. Sedaj pa se je odločil, da bo dvema novinarjema The Golf Channela, Tomu Rinaldiju in Kelly Tilghmann, posvetil pet minut časa, v katerem ga lahko vprašata karkoli. A kljub temu je na nekatera vprašanja odgovoril le z: ''To so osebne stvari, ki se tičejo le mene in moje žene''. V pogovoru je priznal, da se zaveda, kako grozna dejanja je storil, da bo še naprej obiskoval terapije in da mora postati boljši človek. Več njegovih odgovorov pa v zgornjem videu.
Drugi športi
VIDEO: Woods: Moje vedenje je bilo gnusno
Florida, 22. 03. 2010 14.03 |
PREDVIDEN ČAS BRANJA: 1 min
Avtor
Komentarji
10
Tiger Woods je pred vrnitvijo na Masters turnir v Augusti pristal na kratek pogovor z dvema novinarjema. Znova se je pokesal za svoje grehe.
Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.