Drugi športi

Woods odločil: Američanom vnovič predsedniški pokal

Melbourne, 20. 11. 2011 10.13 1 min branja 2

Tiger Woods

Američani so četrtič zapored osvojili predsedniški pokal v golfu, dvoboj reprezentance ZDA z izbrano vrsto preostalega sveta, ki je te dni potekal v Melbournu. Jim Furyk je ob tem postal četrti igralec, ki je dobil vseh pet svojih iger.

Tiger Woods
Tiger Woods
FOTO: Reuters

Do četrte zaporedne zmage na predsedniškem pokalu v golfu je reprezentanci ZDA izdatno pomagal Tiger Woods, ki je ekipi priboril odločilno točko drugič zapored, s točko je bil uspešen v vseh svojih igrah. Mednarodna zasedba golfistov je nazadnje zmagala pred 13 leti, Američani pa tokrat znova niso ničesar prepuščali naključju in so hitro povedli, nato pa vodstvo zadržali vse do zadnjega igralnega dne. Kapetan Američanov Fred Couples si je sicer prislužil nekaj graje, ker je v ekipo vpoklical Woodsa, ki mu na zelenicah v zadnjem času ni šlo najboljše, a se je nekoč najboljši golfist na svetu tokrat pokazal v najboljši luči.

KOMENTARJI2

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

User516188
21. 11. 2011 10.01
Se strinjam viking76, tut golf brez njega ni isti ;)
viking76
20. 11. 2011 16.00
lepo je spet Tigra videti v svojem elementu. Svet golfa ga je pogrešal.
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1425