Šport

Ožbolt ostaja v Olimpiji

Ljubljana, 27. 07. 2006 18.29 1 min branja 0

Sašo Ožbolt je z Unionom Olimpijo podpisal novo dveletno pogodbo

Slovenski reprezentant Sašo Ožbolt bo tudi v prihodnje branil barve slovenskega košarkarskega prvaka Uniona Olimpije.

Sašo Ožbolt je z Unionom Olimpijo podpisal novo dveletno pogodbo
Sašo Ožbolt je z Unionom Olimpijo podpisal novo dveletno pogodbo
FOTO: POP TV

Kot so predstavniki Uniona Olimpije zapisali na svoji spletni strani, je 191 centimetrov visoki branilec Sašo Ožbolt podpisal dveletno pogodbo z možnostjo odhoda po prvi sezoni.

Petindvajsetletni Ožbolt je kariero začel v Portorožu, nato pa je igral še za kranjski Triglav in Slovan, od predlanske sezone pa igra za člansko ekipo najuspešnejšega slovenskega košarkarskega kolektiva.

  • ECEshop klime 24ur  01
  • ECEshop klime 24ur  02
  • ECEshop klime 24ur  03
  • ECEshop klime 24ur  04
  • ECEshop klime 24ur  05
  • ECEshop klime 24ur  06
  • ECEshop klime 24ur  07
  • ECEshop klime 24ur  08
KOMENTARJI0

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1763