Drugi športi

Kolo za Saro pred odhodom v ZDA

Radovljica, 25. 08. 2008 16.35 |

PREDVIDEN ČAS BRANJA: 1 min

Srebrna olimpijka Sara Isakovič je že poletela proti Kaliforniji, kjer bo odslej trenirala. Pred odhodom v ZDA pa so ji v klubu pripravili 'sladek' sprejem.

Slovenska junakinja Sara Isakovič je na letošnjih olimpijskih igrah v Pekingu 'odprla' sezono medalj. Potem, ko je na 200 metrov prosto priplavala srebrno medaljo, so ji sledili še ostali slovenski športniki. Letošnje poletne olimpijske igre pa so bile tudi najbolj uspešne do sedaj.

Sara je že odpotovala čez lužo, kjer bo na univerzi Berkley v Kaliforniji študirala in trenirala. Kljub temu, da je imela v zadnjih dneh pred odhodom v Ameriko veliko obveznosti, si je vzela nekaj časa, da je svoj uspeh proslavila v svojem matičnem klubu v Radovljici. Poleg velike torte, pa so simpatični Blejki podarili tudi profesionalno gorsko kolo.

UI Vsebina ustvarjena brez generativne umetne inteligence.

KOMENTARJI (36)

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

britney_spears Ti si pa res ena velika koza.Sicer si pa malo bolj podrobno prečitaj drugi članek katerega sem napisal in,če ti še vedno ni jasno kaj sem napisal in kaj to pomeni mi pošlji naslov kamor ti bom poslal celo knjigo z obrazložitvijo.Hahahahaha
hansola
26. 08. 2008 15.21
@simoncek78, Cult ni in verjetno nikoli nebo visikokakovostno kolo.
User101404
26. 08. 2008 12.19
Sm res kaj mate vsi proti kolesu:D Pomoje ga je bl vesela k pa dnarja, katerga dejansko ne rab za v LA! Študira kjer ma vrjetn 100% plačan študij + bivanje (hrana, obleke in vse ostalo kar potrebuje) denarja za žurat pa praktično ne rab, ker pomoje za to nima časa, če pa že gre km pa mislm da je povablena al pa je to kšna domača žurka kjer pa tud ne rabš dnarja.
svetilnik3
26. 08. 2008 09.31
bravo Sara in srečno
mukl
26. 08. 2008 09.28
za skozlat, komentarji mislim....sami pacienti, ampak res hudi...
User408666
26. 08. 2008 08.48
kolo je lepo darilo, kaj nerghate nekateri. sploh pa cult, ki je statusno in visokokakovostno kolo, vredno kot en avto. lepo darilo. Sara uživaj v ZDA in srečno vsem športnikom!
User301599
26. 08. 2008 07.01
Bedn kolo ... tko k bedna nagrada ... Ritolisci !!
nerynerka Ja je že mogoče res sicer me pa niti ne zanima od kod je saj ni interesantna. Bistvo je da se vidi kakšen karakter ima kdo in se že takoj proda kar pri srebrni medalji,ko je imel malo več sreče kot drugi a to ne pomeni da je dober športnik in sreča nikogar ne spremlja dolgo.Ko jo bo zapustila pa spet vrnitev nazaj na staro mesto kjer so ji vse omogočili drugače pa bi ostala kjer tudi je v dreku.
User203021
26. 08. 2008 00.44
cosmos... sara ni slovenka, je ze res, gusle pa tud ne rab, k ni iz srbije. Njeni starsi so iz BIH. Se pa strinjam z Chelsia... ma res so glupi, da ji ne dajo dnarja, k bi ji prej prov prsu, ko tale bajk. Drugace pa vse cestitke Sari ( cisto prav, da gre v ZDA trenirat, k je v Slo sam drek ), pa vsem ostalim sportnikom!
Sara Isakovič ni Slovensko ime torej ni Slovenka.Potemtakem bi ji namesto kolesa morali podariti Gusle da bi lahko pred odhodom eno čobansko zaguslala.Hahahahaaaaaaaa
User401471
25. 08. 2008 22.55
simoncek78: kaj si ti kak frik al kaj, ker zgleda, da si Saro vzel za svojo muzo.
User403078
25. 08. 2008 22.48
kk se folk zdajle slini okol olimpijcev!!!! fak. Če bi blo treba pa že kj prej dat pa neč. Luzerji
User408967
25. 08. 2008 22.43
User395131
25. 08. 2008 22.38
pa gnar tud... BRAVO SARA!!! ona je taprava!!
STOP J.J.
25. 08. 2008 22.05
ma kak so glupi s temi kolesi!!!!!!!!!!še janša ga je kupu bušu pa jih ma že na tone doma!!!kreteni!!!!! dajte ji raj dnar k je še mlada kolo že itak ma
User404336
25. 08. 2008 21.52
Sara ma 18 al 19 let! Ni nič kriva za Zidarjeve lumparije in denar si je zaslužila. Zidar gor al dol. Bravo Sara!
User408666
25. 08. 2008 21.46
Sara drži se v Ameriki. OI so zaključene in ob zaključku čestitke vsem športnikom, ki so sodelovali in vso srečo VSEM !
User408666
25. 08. 2008 21.45
Savage, sem se pač zatipkal, ker so mi prej zbrisali komentar, saj sem pisal o Odarju in nehote naredil reklamo. Hotel sem napisat da je prej dobila Aveota potem pa Lacettija. Pa saj ni tako bistveno, če sem se malo zmotil. pikam_dopust ti si pa vse vzel pod drobnogled, jaz sem malo napisal kaj dogaja v zvezi s Saro, kar sem prebral, saj ni treba zdaj analizirat v nulo. Sara drži se v Ameriki. OI so zaključene in ob zaključku čestitke vsem športnikom, ki so sodelovali in vso srečo VSEM !
User64242
25. 08. 2008 21.44
sej je prou da je šla tja trenirat. kle u sloveniji niti centa ne dajo. vse morš sam plačat. kvaliteta trenerjev je pa tko nizka s tem da sami misljo kok so hudi. sramota in to velika tut za fitnes zvezo slovenije k lepo krade dnar. kolko je strokovno usposoblenga kadra: 0; kolk je slo tekmovalcev: 0. torej kam gredo sredstva? če bo le možnost grem pod drugo državo tekmovt ker tukei pr ns so sam čreva.
pikam_dopust
25. 08. 2008 20.10
"Saro so zaposlili na Policiji, v Ameriki bo najmanj štiri leta, vmes malo v Dubaju in v ZDA bo imela novo trenerko, področja študija še ni izbrala. več pa ne vem kaj dogaja." Ženska je šla v ZDA trenirat. Študij bo pač malo "usput", logično da nima pojma, kaj hoče. Itak ji bodo tam nudili ves support, da bo imela vse pošlihtano "v roku", ker univerze rade podpirajo tako v vrhunske športnike, če je treba tudi z gledanjem skozi prste pri izpitih. Ni ne prva ne zadnja, ki je tako naredila. Ena izmed bonitet vrhunskih športnikov.