Šport

Pokalu Vitranc ne kaže dobro

Kranjska Gora, 28. 12. 2002 00.00 1 min branja 0

Smučišče

Prireditelji 42. Pokala Vitranc so zaradi dežja in slabih snežnih razmer na poligonu v Podkorenu odpovedali nedeljski trening slovenske moške reprezentance.

Dokončna odločitev o izvedbi tekmovanja bo znana jutri
Dokončna odločitev o izvedbi tekmovanja bo znana jutri
FOTO: POP TV

Organizatorji 42. Pokala Vitranc se kljub toplemu vremenu in pomanjkanju snega trudijo, da bi moški veleslalom in slalom 4. in 5. januarja spravili pod streho.

Sekretar Pokala Vitranc Srečko Medven je za 24 ur radijske novice povedal: "Današnji dež ne vpliva na pripravljeno tekmovalno progo za slalom in veleslalom. Dokončna odločitev pa bo padla jutri, ko pride na ogled proge inšpektor Fise. Ta si bo z našim vodjem tekmovanja Janezom Šmitkom ogledal celotno progo in sistem transporta ljudi, ki nam v tem trenutku povzroča še največ preglavic. Mislim, da če se tako vreme ne bo predolgo zadržalo, ne bi smelo biti nobenih ovir, da tekmovanja ne bi speljali. Po mojem mnenju tekmovanje bo."

  • Služba
  • Pravna pomoč za ceno malice
  • Nepremičnine
  • Nekdanji partner
  • Pridobite brezplačen nasvet
  • Zavarovanje pravne zaščite v prometu
  • Ali se vaša služba nikoli ne konča?
  • Družina
  • Mobing
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1425