Šport

Prevent slavil v Gorišnici

Ptuj, 23. 09. 2001 00.00 1 min branja 0

image (28)

Rokometaši Preventa iz Slovenj Gradca so zmagovalci dvodnevnega mednarodnega turnirja v Gorišnici, potem ko so v finalu z 29:23 (13:10) premagali velenjsko Gorenje.

V tekmi za tretje mesto je Trimo Trebnje s 33:23 (16:12) ugnal Ekol Ivančico, peto mesto pa je pripadlo domačemu drugoligašu Gorišnici, ki je bila z 32:27 boljša od hrvaškega PIPO IPC Čakovec. Najboljši strelec turnirja je bil s 24 zadetki Iztok Gajšek (Gorišnica), za najboljšega igralca je bil izbran Nenad Maksič, za vratarja pa Gašper Jelen (oba Prevent).

  • ECEshop klime 24ur  01
  • ECEshop klime 24ur  02
  • ECEshop klime 24ur  03
  • ECEshop klime 24ur  04
  • ECEshop klime 24ur  05
  • ECEshop klime 24ur  06
  • ECEshop klime 24ur  07
  • ECEshop klime 24ur  08
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1763