Šport

Priložnost za Nica

London, 29. 10. 2005 11.58 |

PREDVIDEN ČAS BRANJA: 1 min

Mladi Nico Rosberg, sin prvaka Kekeja, bo leta 2006 tekmoval za moštvo Williamsa.

Nico Rosberg
Nico Rosberg FOTO: Reuters

Tekmovanje formule 1 bo prihodnje leto bogatejše za še enega nemškega voznika. Moštvo Williamsa bo v prihodnji sezoni 2006 okrepil dvajsetletni Nico Rosberg, ki je z angleško ekipo podpisal petletno pogodbo.

Williams se je medtem že ločil od nemškega dobavitelja motorjev BMW, Rosberg pa bo poleg Michaela Schumacherja (Ferrari), Ralfa Schumacherja (Toyota) in Nicka Heidfelda (BMW) še četrti Nemec v formuli 1.

Družina prvakov

Rosberg je odraščal v Monacu, njegov oče Keke, ki je Finec, pa je leta 1982 postal prvak formule 1 v moštvu Williams-Ford.

Nico Rosberg je v začetku oktobra osvojil naslov prvaka v tekmovanju serije GP-2. Pri ekipi Williams je že opravil prve teste, na zadnji dirki minule sezone v Šanghaju pa je bil rezervni voznik.

  • Scheppach Visokotlačni čistilnik HCE2600
  • Proklima Talni ventilator
  • Intex Montažni bazen Chevron Prism Frame
  • Zložljiv piknik voziček itStime
  • Sunfun Jakarta Gazebo paviljon Jakarta II
  • Sup Ruby
  • Kingstone Okrogli žar Bullet 57
  • Vrtni ležalnik Marissa
  • Sunfun Viseči senčnik Toskana
  • Voltomat Mobilna klimatska naprava Wi-Fi