Šport

Rafter in Ivanišević se vračata

Melbourne/Zagreb, 04. 11. 2002 00.00 1 min branja 0

Goran Ivanišević

Dvakratni zmagovalec odprtega teniškega prvenstva ZDA, Avstralec Patrick Rafter, je najavil povratek na igrišča po enoletnem premoru zaradi poškodbe roke. Na teniška igrišča pa se vrača tudi Hrvat Goran Ivanišević.

Patrick Rafter
Patrick Rafter
FOTO: Reuters

"V roki ne čutim več bolečin, testi pa so pokazali, da sem trenutno v kar dobri formi," je dejal Rafter. Avstralec je bil julija 1999 prvi mož svetovnega tenisa, začasno pa se je od tenisa, tudi zaradi naveličanosti, umaknil po lanskem finalu Davisovega pokala proti Franciji. Medtem mu je žena Lara povila sina.

Tudi zmagovalec lanskega Wimbledona, Goran Ivanišević, okreva po operaciji ramena, po besedah njegovega svetovalca Gerarda Tsobaniana, pa Dalmatinec brez težav odigra pol ure tenisa, problem predstavljajo le servisi. Goran po vsej verjetnosti še ne bo nastopil na prvih turnirjih novega leta, vsaj v dvojicah pa naj bi nastopil v Davisovem pokalu proti ZDA. V kratkem bo postal tudi očka, saj njegova prijateljica Tatjana pričakuje naraščaj.

  • slika 1
  • slika 2
  • slika 3
  • slika 4
  • slika 5
  • slika 6
  • slika 7
  • slika 8
  • slika 9
  • slika 10
  • slika 11
  • slika 12
  • slika 13
  • slika 14
  • slika 15
  • slika 16
  • slika 17
  • slika 18
  • slika19
  • Slika 20
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1420