Šport

Rooney namesto na EP na medene tedne

London, 19. 12. 2007 11.33 1 min branja 0

Razočarani Wayne Rooney po izpadu angleške reprezentance iz boja za EP.

Nogometaš Wayne Rooney bo po neuspehu angleške reprezentance v kvalifikacijah za EP poletje izkoristil za poroko.

Razočarani Wayne Rooney po izpadu angleške reprezentance iz boja za EP.
Razočarani Wayne Rooney po izpadu angleške reprezentance iz boja za EP.
FOTO: Reuters

Angleška nogometna reprezentanca je neslavno končala kvalifikacije za evropsko nogometno prvenstvo prihodnje leto v Avstriji in Švici. Neuvrstitev na šampionat najboljših evropskih reprezentanc je pomenil velik šok za angleške navijače in tudi za nogometaše.

Eden udarnih angleških napadalcev, Wayne Rooney, pa bo prosto poletje izkoristil za poroko z dolgoletno zaročenko Coleen McLoughlin. 22-letni igralec Manchester Uniteda je napovedal, da se bosta junija prihodnje leto poročila in nato tudi odpotovala na medene tedne, imena počitniškega kraja pa ni izdal.

Coleen McLoughlin in Wayne Rooney se bosta poleti poročila.
Coleen McLoughlin in Wayne Rooney se bosta poleti poročila.
FOTO: Reuters

Z 21-letnim dekletom iz Liverpoola sta se spoznala v srednji šoli, v zvezi pa sta že od njenega 16. rojstnega dneva.


  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
KOMENTARJI0

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1469