Šport

Šajh na mesto Oblaka?

Ljubljana, 29. 11. 2006 11.37 1 min branja 0

Liga Telekom: Maribor - Drava

Za prosto mesto selektorja slovenske nogometne reprezentance se zanima trener Ivo Šajh.

Nogometni trener Ivo Šajh je preko agenta predsedniku Nogometne zveze Slovenije Rudiju Zavrlu poslal kandidaturo za mesto selektorja članske nogometne reprezentance. "S to kandidaturo želim poudariti, da seveda ne morem obljubiti, da bo Slovenija evropski ali svetovni prvak, obljubim pa lahko trdo delo in moderen pristop k nogometu," je v pismu zapisal Šajh.


Trener, ki je v zadnjih letih deloval v tujini, predvsem v Afriki in Aziji, verjame, da lahko reprezentanca pod njegovim vodstvom izboljša kakovost nastopov ter rezultatske uspehe.

  • ECEshop klime 24ur  01
  • ECEshop klime 24ur  02
  • ECEshop klime 24ur  03
  • ECEshop klime 24ur  04
  • ECEshop klime 24ur  05
  • ECEshop klime 24ur  06
  • ECEshop klime 24ur  07
  • ECEshop klime 24ur  08
KOMENTARJI0

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1763