Šport

Srebotnikova izpadla v L.A.

Los Angeles, 05. 08. 2003 00.00 |

PREDVIDEN ČAS BRANJA: 1 min

Teniška igralka Katarina Srebotnik ne bo ponovila lanskega uspeha, ko se je na turnirju WTA v Los Angelesu po senzacionalni zmagi nad Belgijko Kim Clijsters med posameznicami uvrstila v tretji krog. Tokrat jo je že v prvem krogu turnirja s 6:3 in 6:1 premagala Rusinja Marija Šarapova.

Katarina Srebotnik bo tako izgubila nekaj pomembnih točk na lestvici WTA
Katarina Srebotnik bo tako izgubila nekaj pomembnih točk na lestvici WTA FOTO: Reuters

Srebotnikovo zdaj čakajo le še dvoboji v konkurenci dvojic, kjer tokrat nastopa skupaj z Rusinjo Nadjo Petrovo, v prvem krogu pa se bosta pomerili z Avstralko Nicole Pratt in Španko Magui Serna. Njena običajna partnerica in trenerka Tina Križan bo tokrat igrala skupaj z Avstrijko Barbaro Schett, za preboj v drugi krog pa bosta morali premagati Rusinjo Svetlano Kuznecovo in legendarno Američanko čeških korenin Martino Navratilovo. V primeru uspeha obeh bi se "slovenska" para že v drugem krogu pomerila med seboj.

Med posameznicami pa bo danes svoj nastop opravila Tina Pisnik, ki se bo v prvem krogu pomerila s Kolumbijko Fabiolo Zuluago.

  • Razvlažilnik
  • Puhalnik listja
  • Sesalnik
  • Plastična omara
  • Peč za kostanj
  • Radiator
  • Nadstrešek
  • Konvektor
  • Kamin
  • Set orodja
  • Regal