Ste opazili, kaj je Luka Dončić naredil ob polčasu?

J.V.
09. 12. 2018 14.08
1

Zaradi njegove izjemne predstave na tekmi Dallas Mavericks proti Houston Rockets, o slovenskem čudežnem dečku Luki Dončiću, danes pišejo vsi svetovni mediji, marsikdo pa ni opazil, kaj je 19-letni košarkaš, naredil ob prvem počasu!

"Nisem igral dobro. In če ne igram dobro, potem zamenjam superge," je po tekmi pojasnil Luka Dončić, ki je danes glavna tema svetovnih medijev. Medtem ko je v prvem polčasu igral v rdčeih supergah, je igro končal v športnih copatih črne barve. In očitno je pomagalo.

Luka Dončić brez sramu priznal svojo največjo strast
Preberi še

V manj kot dveh minutah zaključka tekme z delnim izidom 11:0 je namreč sam preobrnil potek tekme in svojemu moštvu, ki je do takrat zaostajalo za osem točk, zagotovil deveto domačo zmago v nizu s skupno 21 točkami.

Dončić je skupaj zbral 21 točk, temu dodal še sedem skokov, podajo in tri ukradene žoge ter bil skupaj z Wesleyjem Matthewsom prvi strelec domače zasedbe. Nad njegovimi potezami na igrišču so navdušeni tudi njegovin oboževalci, ki se strinjajo, da Dončić ni iz tega vesolja.

Noro, kaj so za Luko Dončića naredili Američani!