Šport

Teniški center Ana Ivanović

Beograd, 13. 02. 2008 18.42 1 min branja 0

Novi Partizanov teniški center bo nosil ime Ana Ivanović.

Teniški klub Partizan namerava razširiti svoje kapacitete. V kratkem naj bi začeli z gradnjo novega centra.

Bolj kot širjenje kapacitet je zanimivo ime objekta - Ana Ivanović. Šefi beograjskega teniškega kluba so se odločili, da je to najmanj, kar lahko storijo za ta hip najbolj vročo srbsko tenisačico.

Novi Partizanov teniški center bo nosil ime Ana Ivanović.
Novi Partizanov teniški center bo nosil ime Ana Ivanović.
FOTO: Reuters

Kompleks s 5000 sedeži naj bi zrasel v neposredni bližini stadiona JNA, kjer domujejo nogometaši Partizana. Klubski birokrati naj bi v kratkem pridobili vsa ustrezna dovoljenja za gradnjo, do konca letošnjega leta pa si želijo dokončati 70 odstotkov objekta.

Dela naj bi bila predvidoma zaključena sredi prihodnjega leta, vodstvo kluba pa je sporočilo, da bodo terene lahko brezplačno uporabljali tudi vsi srbski teniški reprezentanti.

  • Služba
  • Pravna pomoč za ceno malice
  • Nepremičnine
  • Nekdanji partner
  • Pridobite brezplačen nasvet
  • Zavarovanje pravne zaščite v prometu
  • Ali se vaša služba nikoli ne konča?
  • Družina
  • Mobing
KOMENTARJI0

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1425