Šport

Ugrabili nogometaševo mater

Sao Paulo, 04. 05. 2005 00.00 1 min branja 0

Nogomet

V Braziliji so ugrabili še eno mater slavnega nogometaša. Gre za peto ugrabitev v zadnjih petih mesecih.

Iz Brazilije prihaja novica o novem primeru ugrabitve mater slavnih nogometašev. Tokrat je bila tarča ugrabiteljev mati nogometaša Marinha, branilca moštva Corinthians. Kot je potrdil predstavnik kluba, so mater znanega nogometaša odpeljali z doma v Santosu, ugrabitev pa naj bi izvedlo večje število oboroženih mož.

Niz ugrabitev v Braziliji se je začel decembra, ko so ugrabitelji z družinskega srečanja odpeljali mater napadalca Santosa, Robinha, in jo nato pet tednov kasneje izpustili. Aprila je dan v družbi ugrabiteljev preživela mati napadalca Sao Paula, Grafiteja, 24. marca je policija po treh dneh osvobodila mater Rogeria, branilca Sporting Lisbone, še naprej pa ostaja nerešen primer matere napadalca FC Porta, Luisa Fabiana, ki je v rokah ugrabiteljev že od 11. marca.

  • ECEshop klime 24ur  01
  • ECEshop klime 24ur  02
  • ECEshop klime 24ur  03
  • ECEshop klime 24ur  04
  • ECEshop klime 24ur  05
  • ECEshop klime 24ur  06
  • ECEshop klime 24ur  07
  • ECEshop klime 24ur  08
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1763