Šport

V reprezentanci tudi Kokot in Mavrič

Ljubljana, 19. 08. 2002 00.00 1 min branja 0

Bojan Prašnikar

Slovenska nogometna reprezentanca je pred prijateljsko tekmo z Italijo v Trstu dobila še dva debitanta, Aleša Kokota in Mateja Mavriča.

Selektor Bojan Prašnikar se je po tekmah petega kroga državnega prvenstva odločil, da v moštvo pokliče nogometaša Aleša Kokota in Mateja Mavriča,ki sta ga navdušila z odlično opravljenimi obrambnimi nalogami na derbiju med Vego Olimpijo in Gorico.

Ob dogovorjeni uri se je na reprezentančnem zboru v hotelu Lev zbralo 20 od 22 vpoklicanih igralcev. Aleksander Radosavljević je zamudil pol ure, Zlatka Zahovića pa ni bilo v Ljubljano, saj se bo reprezentanci priključil v Novi Gorici, kamor je Prašnikarjeva četa že odpotovala in kjer bo nastanjena do odhoda v Trst. V Trstu pa gledalci ne bodo videli Gorana Sankovića, ki sicer prišel na zbor v Ljubljano, a zaradi poškodbe ni odpotoval z reprezentanti.

ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1425