Šport

Veliki zaslon za nogomet

Ljubljana, 07. 06. 2006 17.59 |

PREDVIDEN ČAS BRANJA: 1 min

Nogometni navdušenci bodo lahko na Gospodarskem razstavišču na velikem zaslonu spremljali vse tekme.

Nogometni navdušenci
Nogometni navdušenci FOTO: Reuters

Ploščad Gospodarskega razstavišča v Ljubljani bo od petka, 9. junija - uradnega začetka svetovnega prvenstva v nogometu - pa vse do 9. julija 2006, ko se nogometna mrzlica uradno konča, osrednji javni prostor za predvajanje nogometnih tekem v slovenski prestolnici. 

Nogomet
Nogomet FOTO: Reuters

V času SP bo na ploščadi nameščen zaslon dimenzij 5 x 3 metre, na katerem bodo predvajane vse tekme svetovnega prvenstva. V primeru daljšega slabega vremena pa si bodo ljubitelji nogometa lahko tekme ogledali v dvoranah Gospodarskega razstavišča. Ogled vseh tekem bo brezplačen, poskrbljeno pa bo tudi za gostinsko ponudbo in ostale atraktivne programe.

  • SESALNIK LISTJA
  • ŽAGA
  • PEČ ZA PICO
  • REGAL
  • PANELI
  • BAZEN
  • KOPALNIŠKO POHIŠTVO
  • RADIATOR
  • RAZVLAŽILNIK
  • PEČ
  • VIJAČNIK
  • BAGER
  • ZBIRALEC LISTOV
KOMENTARJI (1)

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

cannex
07. 06. 2010 21.32
Še ve kdo za ostala slovenska mesta, ke bo možen ogled ?