Nogomet

Manchester City z novimi primeri okuženih

Dobbiaco, 06. 01. 2021 14.19 1 min branja 0

Raheem Sterling

Angleški nogometni prvoligaš Manchester City je v sredo potrdil še tri primere okužb z novim koronavirusom. Pozitivni izvid so oddali vratar Scott Carson, najstniški vezist Cole Palmer in neimenovani član strokovnega štaba, je poročala francoska tiskovna agencija AFP.

Manchester City je bil v nedeljo na tekmi proti Chelseaju, ki jo je dobil z 1:3, brez kar šestih okuženih igralcev, med njimi je tudi vratar Ederson. Vsi okuženi bodo v samoosamitvi v skladu s protokolom premier lige in vlade Združenega kraljestva o karanteni.

City danes zvečer sicer čaka polfinale ligaškega pokala proti mestnemu tekmecu Unitedu.

Raheem Sterling
Raheem Sterling
FOTO: AP
  • ECEshop klime 24ur  01
  • ECEshop klime 24ur  02
  • ECEshop klime 24ur  03
  • ECEshop klime 24ur  04
  • ECEshop klime 24ur  05
  • ECEshop klime 24ur  06
  • ECEshop klime 24ur  07
  • ECEshop klime 24ur  08
KOMENTARJI0

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1763