Zimski športi

Na tekmi v Hinzenbachu štirje Slovenci

Linz, 30. 09. 2011 18.36 |

PREDVIDEN ČAS BRANJA: 1 min

Na sobotni tekmi poletne velike nagrade v smučarskih skokih v avstrijskem Hinzenbachu bo nastopila četverica Slovencev. Ob Juretu Šinkovcu bodo na tekmi nastopili še Mitja Mežnar, Dejan Judež in Jernej Damjan.

Najdaljši v kvalifikacijah je bil Avstrijec Wolfgang Loitzl.
Najdaljši v kvalifikacijah je bil Avstrijec Wolfgang Loitzl. FOTO: Reuters

Na sobotni tekmi poletne velike nagrade v smučarskih skokih v avstrijskem Hinzenbachu bo nastopila četverica Slovencev. Ob Juretu Šinkovcu, ki je imel nastop zagotovljen, so bili danes v kvalifikacijah uspešni še Mitja Mežnar, Dejan Judež in Jernej Damjan. Brez nastopa sta za dva oziroma tri mesta ostala Primož Pikl in Matic Kramaršič.

Mežnar je imel 14. dosežek kvalifikacij, Judež je bil mesto za njim, povratnik na tekme Damjan pa je dosegel 35. izid kvalifikacij. Najboljši je bil domačin Wolfgang Loitzl.

UI Vsebina ustvarjena brez generativne umetne inteligence.

KOMENTARJI (0)

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.