Zimski športi

Odpoved tekem v Sestrieru

Sestriere, 30. 01. 2011 10.05 |

PREDVIDEN ČAS BRANJA: 1 min

Organizator tekem svetovnega pokala v alpskem smučanju v italijanskem Sestrieru še vedno nima sreče z vremenom.

Smuk za svetovni pokal alpskih smučark v italijanskem Sestrieru je zaradi slabega vremena odpovedan.
Smuk za svetovni pokal alpskih smučark v italijanskem Sestrieru je zaradi slabega vremena odpovedan. FOTO: Damjan Žibert

Po včerajšnji odpovedi smuka za svetovni pokal je tekmo isto usodo doletela tudi danes, organizator pa je odpovedal še jutrišnjo superkombinacijo. Slabe vremenske razmere v Sestrieru so se danes nadaljevale, saj je bila zjutraj na progi Kandahar Banchetta še vedno prisotna gosta megla, poleg tega pa je še močno snežilo. Napoved je za jutri ista, tako da letos v Sestrieru ne bomo spremljali tekem svetovnega pokala za ženske.

UI Vsebina ustvarjena brez generativne umetne inteligence.
  • 12
  • 11
  • 10
  • 9
  • 8
  • 7
  • 6
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

KOMENTARJI (7)

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

antonino
30. 01. 2011 21.42
pa naj sedaj naredijo zlato lisico, saj je bil že takoj tisti ponedeljek hladen - pa bi malo uskladili - bolje bi bilo zudi za tv prenose če bi bile tekme npr ponedeljek in torek, kot pa da sta odpadli - vsaj jaz tako mislim. Če lahko avstrijci naredijo spektakel v torek zvačer, zakaj ga ne bi v Mariboru - se ni nihče spomnil
antonino
30. 01. 2011 21.39
če bi pametnjakoviči malo spremljali vremenske napovedi vsaj za kak dan naprej, bi lahko rešili večino tekem
buderus
30. 01. 2011 12.32
Škoda, pa tina je v taki vrhunski formi.
FinnHolic
30. 01. 2011 11.52
in kam bojo dal zdej že štiri odpovedane tekme ???
Tonček Balonček
30. 01. 2011 11.40
Mazejeva bo zdaj v krizi zaradi vremena!
ruckus
30. 01. 2011 10.50
Tily- se strinjam; je pa res smola, mi imamo pa tako lepo vreme!
Tily-
30. 01. 2011 10.40
pa naj veljajo rezultati s treninga :)