Zimski športi

Pärsonova tudi prihodnjo sezono

Stockholm, 27. 04. 2010 18.11 |

PREDVIDEN ČAS BRANJA: 1 min

Ena najboljših švedskih alpskih smučark vseh časov Anja Pärson bo del karavane svetovnega pokala tudi v prihodnji sezoni.

Švedska alpska smučarka Anja Pärson se je kljub številnim poškodbam odločila, da bo še eno sezono vztrajala v tekmovalnem smučanju. Devetindvajsetletna Švedinja je po zimskih olimpijskih igrah v Vancouvru, kjer je osvojila bron v superkombinaciji, priznala, da je razmišljala o koncu kariere, a se je zdaj odločila nadaljevati.

Anja Pärson
Anja Pärson FOTO: Damjan Žibert

"Imam še veliko energije in motivacije za še eno sezono. Pa tudi stara še nisem preveč. Ne bom nastopila na vseh tekmah, želim se osredotočiti na smuk. Moj veliki cilj za naslednjo sezono je smukaška zlata kolajna na svetovnem prvenstvu v Garmisch-Partenkirchnu leta 2011," je dejala Švedinja.

  • SESALNIK LISTJA
  • ŽAGA
  • PEČ ZA PICO
  • REGAL
  • PANELI
  • BAZEN
  • KOPALNIŠKO POHIŠTVO
  • RADIATOR
  • RAZVLAŽILNIK
  • PEČ
  • VIJAČNIK
  • BAGER
  • ZBIRALEC LISTOV
KOMENTARJI (3)

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

User491946
28. 04. 2010 12.59
To sej kapo dol, da si po spektakularnem padcu na smuku v Vancouvrui sploh nastopila v bsuperkombinaciji in nato osvojila bron. No naše Petre ni premagala po vrednosti kolajne in nečloveškimi napori.
User482695
28. 04. 2010 11.37
superca, krasna novica. men je to čist všeč, sm mi ne bo več, ko bo Anja na račun katerekoli Nemke, sploh Marie, dosegala svoje cilje. takrat je nem mela več tuk rada.... :D ko pa bo naprimer zaradi anje nazadovala kaka vonnova, pol pa je to men ok:D
User52779
27. 04. 2010 19.03
Bravo Anja, najbolj simpatična smučarka od vseh :D