Drugi športi

Srebotnikova že v polfinalu

Doha, 14. 02. 2014 15.29 1 min branja 0

Katarina Srebotnik in Kveta Peschke

Slovenska tenisačica Katarina Srebotnik se je skupaj s Čehinjo Kveto Peschke uvrstila v polfinale WTA turnirja v Dohi. V četrtfinalu sta bili boljši od Anastasie Rodionove in Ale Kudrjavceve.

Katarina Srebotnik in Kveta Peschke
Katarina Srebotnik in Kveta Peschke
FOTO: Reuters

Slovenska teniška igralka Katarina Srebotnik se je uvrstila v polfinale turnirja WTA v Dohi z nagradnim skladom 2,4 milijona dolarjev v konkurenci dvojic. Srebotnikova je skupaj s Čehinjo Kveto Peschke, s katero sta tretji nosilki, v četrtfinalu premagala avstralsko-rusko navezo Anastasia Rodionova/Ala Kudrjavceva s 7:5 in 6:2.

V polfinalu se bosta Srebotnikova in Peschkejeva pomerili z boljšima iz dvoboja med prvima nosilkama, Italijankama Saro Errani in Roberto Vinci, ter srbsko-rusko dvojico Jelena Janković/Aliza Klejbanova.

  • slika 1
  • slika 2
  • slika 3
  • slika 4
  • slika 5
  • slika 6
  • slika 7
  • slika 8
  • slika 9
  • slika 10
  • slika 11
  • slika 12
  • slika 13
  • slika 14
  • slika 15
  • slika 16
  • slika 17
  • slika 18
  • slika19
  • Slika 20
KOMENTARJI0

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1414