Naslovnica

Srečanje društva slovensko-hrvaškega prijateljstva

Zagreb, 21. 04. 2001 00.00 1 min branja 0

image (28)

Hrvaški predsednik Stipe Mesić se je v Zagrebu srečal z delegacijo Društva slovensko-hrvaškega prijateljstva Kolpa-Vinica. Udeleženci srečanja so sklenili, da so takšna srečanja dobra spodbuda, na osnovi katere bi se lahko povečalo število kulturnih manifestacij in drugih neformalnih oblik državljanskih združevanj. Takšna združevanja pa bi lahko postala tudi stalna praksa po krizi, ki se občasno pojavlja zaradi nerazčiščenih odnosov, ti pa izhajajo še iz nekdanje skupne države.

Na srečanju je bila prisotna delegacija društva slovensko-hrvaškega prijateljstva, ki jo je vodil predsednik Joža Stegne in slovenski veleposlanik na Hrvaškem Boštjan Kovačič.

  • ECEshop klime 24ur  01
  • ECEshop klime 24ur  02
  • ECEshop klime 24ur  03
  • ECEshop klime 24ur  04
  • ECEshop klime 24ur  05
  • ECEshop klime 24ur  06
  • ECEshop klime 24ur  07
  • ECEshop klime 24ur  08
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1763