Kmetija

Tamara: Naj drugim dirigira, meni ne bo

Velenje, 25. 09. 2023 17.30 1 min branja 3

Kristijan: "On bi si pa zapomnil tole roko do konca življenja."

Kristijan Kozole se bo jezil na soseda Franca Rajšpa, Luka Juren na Suzano Bajrić, Tamari Talundžić pa nikakor ne bo všeč način vodenja, ki ga bo vpeljal novi glava Marcel Verbič.

Gregor Fabrici bo določil novo glavo družine. Do takrat bo klobuk nosil Kristijan Kozole, ki se bo po selitvi v hlev jezil na Franca Rajšpa: "Jaz sem mislil poklicati Franca dol na ograjo, pa mu tako prilepiti ... On bi si pa zapomnil tole roko do konca življenja." S čim se mu je sosed tako zelo zameril?

Kristijan: "On bi si pa zapomnil tole roko do konca življenja."
Kristijan: "On bi si pa zapomnil tole roko do konca življenja."
FOTO: POP TV

Luka Juren pa se bo jezil na Suzano Bajrić, ki ga je izpostavila pred vsemi v tokratni areni. Luka: "Ti, ki pred vsemi rečeš, da moram jaz zrasti. Kako bi bilo, da bi jaz zdaj tebi rekel: Suzana, ti moraš zrasti?"

V sosednji družini pa bo napeto med novo in staro glavo družine, Marcelom Verbičem in Tamaro Talundžić. Tamara se bo jezila na sotekmovalca: "Dela se, kot da je dobil kraljevi prestol, krono na glavo. Naj drugim dirigira, meni ne bo."

Ne zamudite nove oddaje 10. sezone resničnostnega šova Kmetija nocoj ob 21.10 na POP TV. Oddajo pa si lahko ogledate že zdaj na VOYO.

  • Služba
  • Pravna pomoč za ceno malice
  • Nepremičnine
  • Nekdanji partner
  • Pridobite brezplačen nasvet
  • Zavarovanje pravne zaščite v prometu
  • Ali se vaša služba nikoli ne konča?
  • Družina
  • Mobing
KOMENTARJI3

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

Litlmen
01. 10. 2023 08.10
Živčen tip
devlon
25. 09. 2023 18.44
Secksi je
Spijuniro Golubiro
25. 09. 2023 18.41
Meni tudi ne. Samofšečneš.
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1425