Na lovu

Nocoj velik zalogaj za lovca

Ljubljana, 17. 12. 2025 16.54 1 min branja 2

na lovu

V tekmi znanja se bodo z lovcem pomerili mehanik, analitik podatkov, računovodkinja in direktor v družinskem podjetju. Spremljajte njihove strategije in znanje ob 20. uri na POP TV.

V pretekli oddaji sta ploščo preživela zgolj dva od štirih tekmovalcev, lovec Viktor pa ju je na koncu ulovil. Kaj nas čaka nocoj?

Na lovu
Na lovu
FOTO: POP TV
Ne zamudite kviza Na lovu od ponedeljka do petka ob 20. uri na POP TV. 

Bodo bolj uspešni 56-letni mehanik Tomaž, 33-letni analitik podatkov Marko, 61-letna računovodkinja Nataša in 32-letni direktor v družinskem podjetju Andrej. Bodo premagali lovca?

Ne zamudite kviza Na lovu od ponedeljka do petka ob 20. uri na POP TV.

Koliko Peter Poles ve o svetu popularne kulture?

Koliko lovci vedo o svetu popularne kulture?

  • katalog
  • Set orodij
  • Električni prekopalnik
  • Vrtna hiška
  • Akustični panel
  • Drsna vrata
  • Kopalniško pohištvo
  • Visokotlačni čistilnik
  • Robotska kosilnica
  • Regal
  • bauhaus - lestev
  • akumulatorske  škarje
KOMENTARJI2

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

Amor Fati
18. 12. 2025 12.15
Lovci vedo veliko. Drži pa tudi to, da so nekatera vprašanja tako enostavna, da še jaz, ki nisem nek kvizomat, vem praktično vse odgovore.
Dragica Cegler
17. 12. 2025 17.30
Meni je negledljiv.
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1527