Slovenija ima talent

Melani in Sašo: V garderobi si želiva ogledalo, ki naju naredi ožja

Ljubljana, 04. 05. 2026 07.00 3 min branja 8

Vedno zabavna - Melani in Sašo

Melani Mekicar in Sašo Stare se že pripravljata na svojo prvo skupno televizijsko izkušnjo kot sovoditelja. Sašo je oddajo Slovenija ima talent vodil že večkrat skupaj s Petrom Polesom, Melani pa nismo spremljali le kot voditeljico drugih oddaj, temveč tudi kot igralko. Kako dobro se poznata in kaj si želita v garderobi, da jima bo lažje?

Želite avdicijske nastope spremljati v živo in spoznati naša nova voditelja? Prijavite se!

Melani Mekicar in Sašo Stare bosta v 11. sezoni tista prijazna voditelja, ki bosta talente usmerjala in jim vlivala še dodatno samozavest, preden bodo stopili na največji oder v Sloveniji. Nov voditeljski par oddaje Slovenija ima talent se že pripravlja na prvi tovrsten izziv, še pred tem pa smo ju malo povprašali, kakšne želje imata za skupna snemanja.

Melani Mekicar se po 13 letih vrača na oder šova Slovenija ima talent.
Melani Mekicar se po 13 letih vrača na oder šova Slovenija ima talent.
FOTO: POP TV

Koliko pa nova sovoditelja sploh vesta en o drugem? "Vem to, kar sem videla tako kot vsi drugi na televiziji. In to, da je poln talentov," je povedala Melani, Sašo pa se je pošalil, da vsakič, ko ga tako pohvali, dobi od njega 10 evrov. "Samo zdajle nimam pri sebi denarnice," se je zasmejal vedno zabavni voditelj, ki se veseli, da bo zdaj na mestu njegovega nekdanjega sovoditelja stala prav zabavna nekdanja plesalka. "Melani je bila na Talentih kot plesalka in videl sem njen nastop. Drugače pa je bila tudi gostja v mojem podcastu, kjer smo se pogovarjali o hrčkih. Tako da sva se zelo dobro spoznala," je še dodal in jo pohvalil, da ji gre zelo dobro tudi na odrskih deskah, kjer nastopa v svoji predstavi.

Sašo Stare je oddajo vodil že večkrat.
Sašo Stare je oddajo vodil že večkrat.
FOTO: POP TV

Poznata se očitno že kar dobro, a kot voditeljski par v televizijski oddaji še nista sodelovala. Kaj morata vedeti en o drugem, da jima bo bolj prijetno sodelovati? "Jaz sem navajena, da nimamo garderobe, ker smo se kot plesalci preoblačili kar povsod, tudi sredi hodnikov. Tako da nimam visokih standardov, kar se tega tiče," se je najprej zasmejala Melani, nato pa dodala, da bi bilo fajn, da imata v garderobi na voljo kavo. S tem se je strinjal tudi Sašo. "Ali pa čaj," je še dodal, a ga je Melani popravila, da to sploh ni nujno. "Pa ogledalo potrebujeva in to takega, ki te malo razpotegne, da si videti višji in ožji," sta se nato spomnila skupaj.

Melani Mekicar in Sašo Stare se veselita skupnega sodelovanja.
Melani Mekicar in Sašo Stare se veselita skupnega sodelovanja.
FOTO: POP TV

Kakšne nasvete pa imata en za drugega, da jima bo na odru lažje? "Enkrat sva skupaj že nekaj vodila, a da bo meni lažje, si želim, da imaš v glavi vsa imena," je predlagala Melani, a se je Sašo takoj prestrašil. "O ne, to sem želel jaz reči tebi. Včasih sem se zanašal na Perota," je dejal, a nato sprejel njen izziv, da si bo zapomnil imena. "Ti pa imej vedno s seboj kakšen prigrizek, ker so snemanja dolga. Ni mi važno, ali je sladko ali slano, preseneti me," je za konec še dejal svoji novi sovoditeljici.

Zakulisje, smeh in talenti: postanite del avdicijskih oddaj

Melani Mekicar o Borutu Pahorju: Upam, da me bo kaj naučil

  • ECEshop klime 24ur  01
  • ECEshop klime 24ur  02
  • ECEshop klime 24ur  03
  • ECEshop klime 24ur  04
  • ECEshop klime 24ur  05
  • ECEshop klime 24ur  06
  • ECEshop klime 24ur  07
  • ECEshop klime 24ur  08
KOMENTARJI8

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

bb5a
05. 05. 2026 08.34
Oba mata karizmo gnile kumare...
emt8000
04. 05. 2026 14.08
Pa pustite Sašo Stareta in njegove kg pri miru. Ker ste tisti,ki tu na veliko pljuvate njegove kg sami top modeli!!! Melani pač ni nekaj posebnega,je hčerka politika in ji verjetno ata odpira vse vrate!!!
Uporabnik1921539
04. 05. 2026 11.53
melani....kaj pa vem.Nekako mi ni,no
sc0rpion
04. 05. 2026 17.01
Melani tudi meni ni nekaj.... Sašo pa niti je smešen, niti duhovit, je nezanimiv kot persona, ...nič od nić
športnik66
04. 05. 2026 10.09
Melani fajn, Sašo ...meni total veznik. Niti je smešen, niti je zanimiv kot persona, ...nič od nič.
Ricinus
04. 05. 2026 09.25
Sašo, dobro si to zamenjal, Polesa za Melanie
Dolgočasnež
04. 05. 2026 08.55
smešen sploh ni lahko bi vsaj bil fit....nažalost tudi tega ne premore
Amor Fati
04. 05. 2026 08.20
Vem za enega, ki je zaradi zenske zgubil več kot 50 kilogramov. Danes sta poročena in imata kar 3 otroke. Torej, ali v fitnes ali pa na strogo dieto, druzga mu ne preostane. 😂
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1763