POP TV

Preverjeno, 2.9.2008

xx, 10. 09. 2008 13.28 1 min branja 0

image (28)

2.9.2008, torek ob 20.00

Preverjeno z Alenko Arko se vrača z novimi, svežimi prispevki! Koliko zaslužijo naši trgovci z zelenjavo in sadjem, ki jo nabavljajo na veletržnicah v severni Italiji? Ekipa je preverjala cene na tržnici v Padovi, od koder prihaja skoraj vsa zelenjava za vzhodno Evropo in Slovenijo.

Kaj beremo v vročih poletnih dneh? Najbolj so izropane police s kriminalkami, domače in tuje. Iskali so domače avtorje in ugotovili, da so nekateri težko ulovljivi in skrivnostni - kot njihovi junaki.

Na Obali so obiskali kotičke, kjer si mladi iz vse Slovenije privoščijo tako imenovane havba partije z veliko pijače do zgodnjega jutra, potem pa se z avtomobili odpeljejo domov.

  • Služba
  • Pravna pomoč za ceno malice
  • Nepremičnine
  • Nekdanji partner
  • Pridobite brezplačen nasvet
  • Zavarovanje pravne zaščite v prometu
  • Ali se vaša služba nikoli ne konča?
  • Družina
  • Mobing
KOMENTARJI0

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1425