POP TV

Preverjeno, 4.3.2008

xx, 07. 03. 2008 10.39 1 min branja 0

image (28)

4.3.2008, torek ob 20.00

Delavskih menz skoraj ni več, prehrana v službi zato postaja vedno večji strošek. Vendar ne za naše poslance, ki v kletni restavraciji državnega zbora še vedno lahko imenitno kosijo za 2,90 evra, to je manj kot znaša študentski bon v nekaterih lokalih.

Odkrili so skupino Primorcev, ki že nekaj let izkorišča pomanjkljive predpise Ministrstva za kmetijstvo. Za uveljavljanje evropskih subvencij in z neresničnimi podatki so verjetno pridobili kar precejšen kup denarja. Bo morala država sedaj ta denar vrniti?

Šivilja Silva nima več kaj izgubiti, zato je v prvi vrsti v boju za višjo plačo v največji evropski tekstilni tovarni - Muri. Če propade, bodo vsi na cesti, s 380 evri pa tako že zdaj životarijo.

KOMENTARJI0

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1506