POP TV

PREVERJENO, 5.12.2006

XX, 07. 12. 2006 09.32 1 min branja 0

image (28)

5.12.2006, torek ob 20.00

Ko si politiki kupujejo naklonjenost s prepevanjem in obljubami, je morda neokusno. Ko se žaljivim opazkam celo v parlamentu politiki samo privoščljivo nasmihajo, je to že škodljivo in na robu zakonitosti. Ko pa politiki v želji po ugajanju množicam podžgejo sovražno razpoloženje, lahko to privede do barikad in zakona ulice.

V enem od starih blokov nekje v Sloveniji je kot najemnik precej običajno živel 40-letni samski moški, ki je hudo zbolel. Medtem ko je bil v bolnici, so se po bloku razširile govorice, da je nekaj nalezljivega in da je smrtno nevarno. Sosede je postalo strah in soseda nočejo nazaj.

V Izoli je zaradi napake v plinski napeljavi v večstanovanjski hiši umrla sedemnajstletnica. Kdo je kriv, da je kljub večkratnim opozorilom in inšpekcijskim pregledom prišlo do tega?

  • katalog
  • kamin
  • kamera
  • rastlinjak
  • kopalnica
  • generator
  • verige
  • vijačnik
  • omare
  • regal
  • radiator
  • sesalnik
  • dereze
KOMENTARJI0

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1450