Naslovnica

Več uporabnic kot uporabnikov interneta

Washington, 14. 08. 2000 00.00 1 min branja 0

image (28)

Neka ameriška raziskava je pokazala, da internet v Združenih državah Amerike prvič uporablja več žensk kot moških. Število uporabnic se je povzpelo na 50,4 odstotka, še leto poprej pa je njihov delež dosegel le dobrih 45 odstotkov, je poročal Washington Post, sklicujoč se na rezultate raziskovalne skupine, imenovane Media Metrix, ki je v raziskavo vključila 55.000 uporabnikov interneta. Še posebej se je povzpelo število uporabnic, starih več kot 55 let. V tej starostni skupini se je delež uporabnic podvojil na 3,3 milijona. Še vedno pa med uporabnicami interneta prevladujejo najstnice, stare med 12 in 17 let, ki svoj računalnik uporabljajo za deskanje po medmrežju, pisanje elektronske pošte ali za medmrežno klepetanje.

  • ECEshop klime 24ur  01
  • ECEshop klime 24ur  02
  • ECEshop klime 24ur  03
  • ECEshop klime 24ur  04
  • ECEshop klime 24ur  05
  • ECEshop klime 24ur  06
  • ECEshop klime 24ur  07
  • ECEshop klime 24ur  08
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1763