42-letna ruska gimnastičarka Tatjana Koževnikova je nedavno (spet) prišla v središče pozornosti, saj velja za žensko, ki ima "najbolj močno nožnico na svetu", saj z njo lahko dvigne neverjetnih 14 kilogramov. Tatjano so povabili v britansko oddajo The Body Shocking Show, v kateri je pokazala svoje sposobnosti. Povedala je, da je potrebovala 20 let, da je tako strenirala svoje vaginalne mišice. "Dovolj je pet minut vaje na dan in lahko že čez en teden svojemu moškemu privoščite nepozaben užitek," je povedala gimnastičarka, ki je pred štirimi leti postavila rekord, ko je z nožnico dvignila dobrih 14 kilogramov, v oddaji pa je brez težav dvignila dve uteži po tri kilograme. Več v videu!
Zanimivosti
VIDEO: Rusinja z nožnico dviguje težke uteži!
London, 14. 03. 2013 16.56 |
PREDVIDEN ČAS BRANJA: 1 min
Avtor
B.T.
Komentarji
30
Rusinja Tatjana Koževnikova ima posebno "sposobnost", s katero je gostovala v britanski oddaji The Body Shocking Show. Brez težav namreč dviguje tudi šestkilogramske uteži. A pri tem ne uporablja bicepsov. Oglejte si video!
UI
Vsebina ustvarjena brez generativne umetne inteligence.
KOMENTARJI (30)
Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.