Svet

SVET PRIHODNOSTI: Svet, ki prihaja - vesoljski turizem

Ljubljana, Trbovlje, 01. 11. 2017 15.00 |

PREDVIDEN ČAS BRANJA: 1 min

Bi verjeli, da smo v tem trenutku bližje letu 2043 kot pa letu 1990? Ja, smo. In ja, čeprav imamo skoraj vsi spomine na to, kaj vse je bilo popularno v 90-ih, je od tega že več kot 20 let.

Spomnimo se vesoljske postaje Mir, v 90-ih letih so v vesolje leteli Rusi in Američani, zanimanje za vesolje se je počasi prebujalo tudi pri evropskih državah. A potem so se v bitko za vesolje vključili zasebniki. Zdaj imamo mednarodno vesoljsko postajo, znova je živa ideja o postaji na Luni, ki bo odskočna deska do Marsa. Ja, potovanje na rob vesolja ali še dlje nikoli ni bilo tako blizu. Če imate seveda denar. To je Svet prihodnosti.

UI Vsebina ustvarjena brez generativne umetne inteligence.

KOMENTARJI (0)

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.