Drugi športi

Žemlja v Casablanci klonil proti drugemu nosilcu

Casablanca, 12. 04. 2013 19.17 |

PREDVIDEN ČAS BRANJA: 1 min

Najboljši slovenski teniški igralec Grega Žemlja je v četrtfinalu turnirja ATP v Casablanci z nagradnim skladom 420.000 evrov moral priznati premoč drugemu nosilcu turnirja Južnoafričanu Kevinu Andersonu, ki je slavil s 6:4 in 6:4.

Gregor Žemlja
Gregor Žemlja FOTO: Aljoša Kravanja


Gregor Žemlja, 55. igralec sveta in osmi nosilec Casablance, je moral priznati premoč južnoafriškemu tekmecu po uri in pol dvoboja. Že popoldne je izpadel tudi Aljaž Bedene, v četrtfinalu dvojic sta bila od Slovenca in Poljaka Tomasza Bednareka s 7:5, 6:4 boljša Nemca Dustin Brown in Christopher Kas.

Med posamezniki je Žemlja v Casablanci prišel najdlje; Blaž Kavčič je v drugem krogu klonil proti prvemu nosilcu Švicarju Stanislasu Wawrinki, Bedeneta pa je prav tako v drugem krogu ugnal Francoz Benoit Paire.

Izid:
Kevin Anderson (2) - Gregor Žemlja (8) 6:4, 6:4

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
KOMENTARJI (0)

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.