Naslovnica

Znova nemirno na jugu Srbije

Beograd, 14. 07. 2001 00.00 1 min branja 0

image (28)

Prvič po več tednih relativnega miru so albanski uporniki minulo noč na jugu Srbije ob administrativni meji s Kosovom napadli položaje srbske policije v okolici Medvedja, pri tem pa ni bilo žrtev.

Medtem so mednarodne sile na administrativni meji ustavile konvoj s pomočjo, namenjeno srbskim enklavam na Kosovu. Konvoj petih tovornjakov je poslala Demokratska stranka srbskega premiera Zorana Djindjića. Po mnenju KFOR-ja ne gre za človekoljubno pomoč, pač pa za oglaševalsko akcijo.

  • ECEshop klime 24ur  01
  • ECEshop klime 24ur  02
  • ECEshop klime 24ur  03
  • ECEshop klime 24ur  04
  • ECEshop klime 24ur  05
  • ECEshop klime 24ur  06
  • ECEshop klime 24ur  07
  • ECEshop klime 24ur  08
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1763