igralka

Pamela Anderson in Tommy Lee se ljubita tudi na internetu
04. 12. 1997 09.06
Ameriška igralka Pamela Anderson in njen mož Tommy Lee, bobnar heavy-metal skupine Motley Crue, sta očitno obupala, da bi lahko preprečila podjetju Internet Entertainment Group (IEG) na internetu uporabo domačega video posnetka njunega spolnega občevanja. IEG je v izjavi, ki jo je objavil v ponedeljek, zapisal, da je zakonski par Lee opustil poskuse, da IEG prepove distribucijo omenjenega video posnetka prek svetovnega spleta. Leejeva sta podjetje sicer tožila zaradi kršenja zasebnosti in sprejemanja ukradene lastnine, saj trdita, da je bil ta posnetek oz. kaseta med predmeti, ki so bili leta 1995 ukradeni iz njune hiše v Malibuju.

Moreauejeva in Forman bosta prejela nagrado Evropske filmske akademije
21. 11. 1997 10.28
Francoska filmska igralka <b>Jeanne Moreau</b> bo na podelitvi evropske filmske nagrade 6. decembra v Berlinu prejela priznanje za življensko delo. Nagrado, ki jo vsako leto podeljuje Evropska filmska akademija, bo tako prvič dobila igralka.

Igralka leta 1997 je Martina Hingis
19. 11. 1997 11.20
Med finalnim turnirjem WTA v New Yorku so razglasili najboljšo teniško igralko v letošnji sezoni, ki so jo izbirali teniški novinarji. Po pričakovanju je to Švicarka Martina Hingis, ki je v letošnjem letu izgubila le štiri srečanja. Švicarka je tako prvič postala najboljša igralka, ima pa že dve drugi priznanji. Leta 1995 je bila razglašena za najboljšo novinko, leto kasneje pa za igralko, ki je najbolj napredovala.

Majolijeva in Davenportova v tretjem krogu turnirja v Chichagu
05. 11. 1997 00.00
Hrvaška teniška igralka Iva Majoli in olimpijska prvakinja Lindsay Davenport sta si že zagotovili nastop v 3. krogu ženskega teniškega turnirja v Chicagu z nagradnim skladom 450.000 dolarjev. Prva je v dveh nizih ugnala Belgijko Laurence Coutois, druga pa Južnoafričanko Joannette Kruger.