klub 300

Nike bo opremljal Juventus
29. 11. 2001 00.00
Ameriški proizvajalec športne opreme Nike je z italijanskim nogometnim klubom Juventus iz Torina podpisal dvanajstletno pokroviteljsko pogodbo.

Lindros s tremi goli
19. 11. 2001 00.00
Ekipa New York Rangers je v severnoameriški hokejski ligi NHL premagala Atlanto Trashers s 6:2 in povečala vodstvo v atlantski skupini. V dvoboju z Atlanto je Eric Lindros po skoraj dveh letih prvič dosegel hat trick.

Pri PSG ogorčeni
25. 03. 2001 00.00
Vodstvo nogometnega kluba Paris Saint-Germain se je odločilo, da se bodo pritožili na kazen Evropske nogometne zveze (UEFA). UEFA je Parižane kaznovala z milijonom švicarskih frankov ter prepovedjo igranja treh tekem na domačem štadionu - Parku princev, srečanja bodo morali odigrati vsaj 300 km od Pariza, zaradi izgredov in slabe varnosti na tekmi proti Galatasarayu v ligi prvakov. Pritožbo bodo skrbno pripravili do 1. aprila, UEFA pa naj bi svojo odločitev sprejela v naslednjem mesecu.

Na Iliriji 20. jubilejni miting
03. 05. 2000 16.34
Ljubljanski plavalni klub Ilirija bo konec tedna gostil jubilejni 20. mednarodni klubski miting. Uvodni miting domače poletne plavalne sezone bo tudi tokrat dobro zaseden. Doslej so prireditelji zbrali prijave več kot 300 plavalcev iz 11 držav, nekaj pa jih še pričakujejo.

Romunski klub z igralci plačal plin
21. 07. 1999 13.35
Pomanjkanje denarja v romunskih športnih kolektivih vodje slednjih vedno znova pripelje do izvirnih zamisli. V moštvu Nitramonia Fagaras niso več zmogli plačati plina, kjer se je na računu nabralo že za 300 milijonov lejev zaostalih obveznosti (3,7 milijona SIT). V zameno za plačilo računa je klub prodal dva obrambna igralca v drugoligaško moštvo Gazmetan Medias, ki je v lasti podjetja za oskrbo s plinom, je poročal časnik ''Pro Sport''. Nitramania je v lanski sezoni zdrsnila v 3. ligo.

Protest debelih zaradi neprimernega oglasa fitness kluba
19. 02. 1999 08.13
Kakih 30 ljudi močnejše postave je pred dnevi protestiralo pred nekim fitness klubom v San Franciscu. 24 Hour Fitness je namreč objavil oglas, ki trdi, da bi vesoljci, če bi prišli na zemljo, najprej pojedli debele.